preloader

Meie koostöö metsaomanikuga saab alguse tema metsast. Nii õpime tundma metsa kui ka metsaomanikku. Kohtumise tulemuseks on pikaajaline ja põhjalik plaan, mis annab lisaks ülevaatele metsas toimuvast ka tulevikuplaanid kümneteks aastateks.

Nõustamine

Meie koostöö metsaomanikuga saab alguse tema metsast. Nii õpime tundma  metsa kui ka metsaomanikku. Kohtumise tulemuseks on pikaajaline ja põhjalik plaan, mis annab lisaks ülevaatele metsas toimuvast ka tulevikuplaanid kümneteks aastateks.

Oleme metsaomanikule abiks metsa elutsükli juurde kuuluvate tööde korraldamises.

Pikaajaline plaan hõlmab endas erinevaid tööetappe:

  • Raietööd – juhul kui metsas tuleks teha raietöid, koostame plaani, kus toome välja raiete liigid ja ruumilise paigutuse. Tööde mahu ja kirjeldatud raieliigi. Abistame ka teatise koostamisel.
  • Metsakasvatus – Koostame metsauuendusplaanid koos sobilike puuliikide ja töövõtetega. Selgub ka tööde esialgne eelarve.
  • Maaparandus – juhul kui metsa olukord vajab kuivendussüsteemide rajamist või rekonstrueerimist, loome ka selle kohta plaani.  Meie maaparandusspetsialist saab vajadusel koostada UTK ehk kraavide uuendamistööde kava.
Tule nõustamisele
Metsahaldus_1_640x640px.jpg